ClipartKey_1839168.png

MIDA PAKUME

Turismihooaeg Saaremaal kestab reeglina maist kuni augusti lõpuni. Sellest lähtuvalt sai alguses kohe otsustatud et aastaläbi teenust pakkuda on keeruline ning proovime eristuda teistest kohalikest turismitaludest. 

Täna on meilt võimalik rentida suure saaliga peamaja koos territooriumiga erinevate ürituste läbiviimiseks, sünnipäevad, pulmad, suvepäevad, millise ürituse jaoks privaatset paika vajad, seda otsustad juba ise.

Majutuseks oleme soetanud alates 2020 hooajast uued safari tüüpi telgid ning sisustanud need voodite ja pehmete vaipadega. Telgid on paigutatud puitplatvormidele metsa all, et saaksite nautida ööbimist looduses. Iga platvormi juures on privaatne lõkkease ja grillinurk.

Päevapakett lehele oleme koondanud päevase lühipuhkuse võimalused ja atraktsioonid. Lisaks on võimalik meilt rentida jalgrattaid, et teha rattaretk ümbruskonnas, näiteks külastada Panga Panka, või rentida paat, et minna kalale.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
MIS SEE MAKSAB ?

Kuna klientide soovid on väga erinevad siis selleks et saaksime välja pakkuda just sinule sobiva lahenduse, koos võimalike lisateenustega, võta julgesti meiega ühendust.

Arutame koos läbi millist üritust, kuidas ja kui suurelt soovid läbi viia ning  teeme sulle personaalse pakkumise.

 

ClipartKey_1839168.png